DOKAS Dobříš, s. r. o.: Hledáme zaměstnance na pozici: Mzdová účetní + personalistka

Náplň práce:

• vedení a kompletní zpracování personální a mzdové agendy v souladu s aktuální legislativou a interními předpisy
• vedení příslušných výkazů a dokumentace pro komunikaci s příslušnými úřady
• organizování náboru pracovníků
• příprava a správa veškeré personální dokumentace
• vedení agendy pracovnělékařských prohlídek
• zajišťování, plánování a organizace vzdělávání zaměstnanců (evidence, zajišťování kvalifikačních požadavků)
• evidence a hlášení pracovních úrazů
• správa BOZP a PO

Požadavky:

• orientace v oblasti personální a mzdové agendy
• znalost zákoníku práce
• práce s PC + program Byznys výhodou
• praxe v oboru minimálně 5 let

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení s navýšením mzdy po zapracování
• zázemí stabilní společnosti
• přátelský kolektiv
Nástup je možný ihned.

KONTAKT: Lucie Kovářová

• tel.: 606 641 470
• e-mail: sekretariat@dokas.cz

Předchozí článekNovinky ze Střediska zdraví, spol. s r. o.
Další článekVýběrové řízení na obsazení pracovního místa „referent/ka životního prostředí