Do poslanecké sněmovny byl zvolen Mgr. Tomáš Helebrant!Dobříšský zastupitel a ředitel firmy BIOS, s. r. o., Mgr. Tomáš Helebrant byl zvolen do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za hnutí ANO 2011. Gratulujeme!

Jak chce nyní pan Helebrant skloubit role poslance, dobříšského zastupitele a ředitele firmy Bios, s. r. o., a vidí nějakou možnost pomáhat ze své nové pozice Dobříši?
Především chci poděkovat voličům za jejich důvěru. Naprostá většina lidí se o mé kandidatuře dozvěděla až z volebního lístku. Nevedl jsem žádnou osobní předvolební kampaň a o to víc si vážím výsledku, který mě z osmého místa středočeské kandidátky vynesl do poslanecké sněmovny. Věřím, že se mi podaří skloubit moji práci s veřejnými funkcemi. Chci to zvládnout! Jsem Dobříšák a určitě se budu snažit z pozice poslance Dobříši pomáhat, kde to bude možné. Budu podporovat legislativní návrhy týkající se obcí, pokud zjednoduší život starostům, zastupitelům a občanům a budou v souladu se zdravým rozumem, což není vždy tak samozřejmé. Každý, kdo o něčem rozhoduje ve prospěch obce tak činí s nelepším vědomím a svědomím, v daném okamžiku, s danou znalostí věci a neměl by být pod tlakem obav z následků svého rozhodnutí. Také o to budu usilovat.
Jako ředitele firmy mě zajímá hlavně oblast podpory podnikání. Ne ve smyslu dotací, které obecně škodí, ale v nesvazování firem zbytečnou administrativou, kontrolami pro kontrolu, bez přidané hodnoty pro firmu a zaměstnance.
Co se týká mého působení v zastupitelstvu, budu samozřejmě pokračovat a snažit se prosazovat věci dobré pro Dobříš. Mrzí mě současná atmosféra, kdy si hrajeme na koalici a opozici. Přitom máme všichni stejný cíl, aby byla Dobříš tím nejlepším místem pro život. Bohužel se s „opozicí“, jejímž jsem členem, nikdo o zásadních věcech moc nebaví a vedení města si svoje prosazuje většinou jen svými 11 hlasy v jedenadvacetičlenném zastupitelstvu. Tak snad se to časem změní.

Zpracovala DH

Reklama

Předchozí článekProvoz dopravního hřiště ukončen
Další článekKlub důchodců Dobříš – poděkování