Dětská sebeobrana od ledna na ZŠ Lidická  Hned první lednovou středu (3. 1.) od 17 hod. se koná úvodní hodina a nábor do dětské sebeobrany určené pro školáky ve věku 7–12 let v tělocvičně na ZŠ Lidická. Pravidelné tréninky pak budou vedeny každou středu v čase 17–18 hod. Cena pololetního výcviku je 1 500 Kč/dítě. V ceně je možnost aktivního zapojení rodiče do výcviku a také připravujeme 2–3 víkendové cvičební semináře, které budou pro registrované cvičence zdarma. Výcvik povede osobně mezinárodní trenér izraelské sebeobrany KAPAP, oceněný titulem „Master Teacher“, pan Ing. Michal Janoušek. Sekundovat mu bude jeho trenérská asistentka a partnerka Jitka Janoušková.

  Michal Janoušek vede i pravidelné tréninky izraelské sebeobrany KAPAP pro dospělé, a to každou středu od 19 hod. v Příbrami v Boxerně The Champions (Budovatelů 139) v Křižáku a každý čtvrtek od 18 a pátek od 17 hod. v tělocvičně Tělárna, která se nachází v „Rezidenci v parku“ (U Pivovaru 261) na Dobříši.

  Vyzkoušet si můžete i víkendové semináře či tematické výcviky v ovládání konkrétních zbraní pro sebeobranu, jako je pepřový sprej, teleskopický obušek či obyčejný kapesní nůž. Pokud si nejste jistí, které vybavení je pro vás konkrétně vhodné, určitě je možné vše s trenérem zkonzultovat. Bližší informace ke cvičení naleznete na www.kapap-czech.cz nebo kontaktujte trenéra na telefonním čísle 605 130 057.

  Michal Janoušek  Předchozí článekPsí útulek Dobříš
  Další článekS Aerobik studiem Orel Dobříš letošní předsevzetí zvládnete!