Běžecká výzva: Zahořanská 10 – Běh okolo Pleše – letos bude, ale trochu jinak…Prvního ročníku se zúčastnilo 124 běžců a běžkyň všech věkových kategorií.

S ohledem na mimořádnou situaci jsme se rozhodli závod letos uskutečnit tak trochu jinak a to bez nutnosti hromadného startu, chcete-li on-line nebo virtuálně. Každý běžec si v průběhu měsíce května (1. 5. – 31. 5. 2020) zvolenou trať proběhne sám nebo v malé skupince a výsledný čas zaregistruje společně s přihláškou. My pak začátkem června sestavíme výsledkovou listinu a vyhlásíme vítěze. 

Pevně věříme, že Vás tato výzva zaujme natolik, že se opět zúčastníte v hojném počtu. Startovné bude letos zdarma resp. dobrovolné v případě, že byte chtěli přispět na dobrou věc, charitativní projekt „běžím pro ranou péči”, organizaci, která zajišťuje podporu rodinám malých dětí se zdravotním hendikepem.

Detailní informace o trati resp. odkaz na přihlášky naleznete na stránkách závodu www.zahorany.cz/zahoranska10 nebo našem FB profilu https://www.facebook.com/skzahorany/

Těšíme se na Vás! Sportu Zdar!

David Horyna

Trasa závodu

Reklama