Báječná sobota nejen pro maminky nabízí výjimečný programVeselé animátorky svou další akci věnují hlavně maminkám. Právě pro ně je připraven krásný program na celý den. Co bude připraveno?
Sobotu 26. listopadu zahájíme lehkým, ale dobrým občerstvením a nejprve si maminky se svými dětmi užijí trochu legrace a společné tvoření. Při něm budou mít jedinečnou možnost se navzájem poznat trochu jinak. Pak už se ale náš program rozdělí.

Pro děti bude mít připravený program v podobě stezky plné úkolů, veselého oběda, návštěvy dětské herny a dalších her a zábavy naše Sárka. Maminkám se bude věnovat Denča se svými přáteli. Ty se nejdříve zrelaxují na lekci jemné jógy s Bárou a poté si půjdou dát zasloužený slavnostní oběd do zámecké restaurace. Tam na ně kromě dobrého jídla a nejlepších číšníků bude čekat také káva s dezertem, ke kterému jim přijde přednášet na téma „Jak vrátit lehkost do života“ průvodkyně za svobodou Jana Popelka. Na závěr bude pro maminky připravena péče o ruce a tipy na rychlé každodenní líčení.

Naši Báječnou sobotu nejen pro maminky zakončíme všichni společně veselým focením s profi fotografem Antonínem.
Aby byl zajištěn maximální komfort pro všechny maminky i děti, je kapacita akce omezena na 15 maminek. Se svou účastí tak raději moc neotálejte. Více informací o možnostech přihlášení a velmi příjemné ceně za celodenní program i s občerstvením naleznete na www.veselarodina.org, facebookovém a instagramovém profilu Veselé rodiny.
Těšíme se na další krásný den s vámi…

Vaše veselé animátorkyPředchozí článekDobříšské listy – listopad 2022
Další článekListopadový bazárek | Mikulášská zábava pro děti