6.9 C
Dobříš
Středa, 28 února, 2024
Domů Blog


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Program na záchranu mužů (romantická komedie ze sexuologické laboratoře)

13. února | 19:30 - 21:30

Společenský sál KD Dobříš | 19.30 hod.
Možná to nikdo neví, a nejspíš je to tak dobře, protože projekt je tajný. Jistá část vědecké veřejnosti se totiž domnívá, že muži melou z posledního. Že se na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa nehodí, protože se mu nedokáží přizpůsobit. Muži mají čím dál míň možností se předvést nebo něco velkého vykonat. Jejich svaly a pěsti dnes zastupují všelijaké stroje. Severní i Jižní pól jsou dobyty – i vše ostatní na této planetě. Nikoho není třeba chránit před divokou zvěří, protože divoká zvěř neexistuje. Muži opouštějí své tradiční pozice. Některé indicie dokonce připouštějí, že degenerují. Propadají trudnomyslnosti a zmaru. A to je škoda. A tak vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavu duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál. Pojďme se podívat do Sexuologické laboratoře SL2, jaké programy na záchranu mužů se jim zatím podařilo vyvinout. Napínavá komedie s překvapivým koncem.
Hrají: Roman Zach a Eva Leimbergerová
Scénář a režie: Luboš Balák, dramaturgie: Adéla Vondráková, výtvarná spolupráce: Andrea Králová. Divadlo Komediograf. Délka představení 80 minut.
Společenský sál KD Dobříš, úterý 13. února 2024 od 19.30 hod.
Vstupenky na divadelní představení si můžete zakoupit v předprodeji od pondělí 18. prosince v Informačním středisku Dobříš. Vstupné: 390 Kč. V informačním středisku můžete také rezervovat na tel. čísle: 318 523 422, musíte však vstupenky vyzvednout do 5 pracovních dnů. Nelze platit kartou.

Podrobnosti

Datum:
13. února
Čas:
19:30 - 21:30


Nadcházející události