Zimní stadion se na vás již těší, milí Dobříšáci!  Přestože podzimní ani zimní počasí stále ještě nepřichází v takové podobě, na jakou jsme byli dříve zvyklí, tak už se nám i přes veškerou nepřízeň podařilo zprovoznit zimní stadion v Dobříši. Díky skvělému nasazení obsluhy již máme k dispozici ledovou plochu, na které se opět rozjely pravidelné hokejové tréninky i tréninky bruslení s trenéry HC Dobříš a taktéž veřejné bruslení. Informace o veřejném bruslení najdete v rezervačním systému Dokas, https://sportovistemestadobris.isportsystem.cz/.

  Nadšení mladí hokejisté i bruslaři s trenéry tak zaplnili po letní odmlce opět celou ledovou plochu, což je ta největší odměna. Po hokejovém restartu a téměř dvouletém pravidelném trénování bruslení se z naší bruslařské líhně přesunula do profi hokejového prostředí v nedaleké Příbrami téměř desítka těch nejmladších hráčů. Ba dokonce i jeden junior Tomáš J. se díky talentu a píli dokázal prosadit do základní sestavy ve svém juniorském týmu, což je pro nás jasným signálem, že naše sportovní činnost má význam. Věnujeme se především širší dětské a mládežnické veřejnosti se zájmem naučit se bruslit a následně i s námi absolvovat hokejové tréninky a turnaje, a to vše pouze na amatérské úrovni přizpůsobené našemu otevřenému zimnímu stadionu – prozatím stále bez nutnosti hráčské registrace pod ČSLH. I to samotné má ale pro děti z Dobříše a okolí velký význam.

  Je to totiž čas, který stráví mimo dosah telefonů a počítačů. Je to čas, kdy se poměří v dovednosti se svými vrstevníky a přirozeně tak zažívají úspěchy i porážky, které je posouvají dále. Přirozeným pohybem na čerstvém vzduchu se stávají i zdatnějšími, zdravějšími a odolnější proti různým virózám a negativním vlivům.

  V případě, že máte dítě ve věkové kategorii od 4 do 15let se zájmem naučit se bruslit či zkusit hokejové tréninky v návaznosti na amatérské dětské hokejové turnaje, tak jsme vám plně k dispozici s pravidelnými tréninky pod vedením zkušených trenérů, bývalých i současných hráčů z HC Dobříš. Info na e-mailu: stepan.soucek@hcdobris.cz.

  Novinkou letošní sezóny by měl být i neregistrovaný turnaj dospělých v bezkontaktním rybníkovém hokeji, termín se ještě ladí, ale svou případnou přihlášku 6členného hokejového týmu již můžete zaslat také na výše zmíněný e-mail.

  Termíny letošních dětských hokejových turnajů pro neregistrované hráče v mini hokeji:
  1. Podzimní mini hokejový turnaj – 25. listopadu
  2. Vánoční mini hokejový turnaj – 16. prosince
  3. Novoroční mini hokejový turnaj – 13. ledna
  4. Školní turnaj v mini hokeji, 2. ročník – 21. února
  5. O pohár starosty města Dobříše v mini hokeji – 16. března


  Bruslení s trenéry pro děti a mládež

  listopad 2023 – březen 2024

  Pondělí – Hokejový trénink 17.00–18.00
  Úterý – Školka + bruslení s trenérem 15.30–16.30
  Středa – Hokejový trénink 16.30–17.30
  Čtvrtek – Bruslení s trenérem 17.00–18.00
  Pátek – Hokejový trénink 17.00–18.00
  Neděle – Bruslení s trenérem 17.00–18.00  Předchozí článekZdravíme z Dobříšku!
  Další článekVelký tenisový talent z Dobříše Tomáš Krejčí dobývá Evropu