Zdravíme z Dobříšku!Zima se nám pomalu hlásí o slovo a blíží se nejkrásnější období v roce, ale než to vše vypukne, dovolte nám vás pozvat na naše prosincové akce.

Začínáme 2. prosince Kaligrafickým workshopem s Eliškou Konvičkovou. V tuto chvíli je i toto druhé setkání zcela vyprodáno, ale pokud máte zájem, registrujte se na našem webu jako náhradník. Plánujeme totiž další termín i zimní kurz, a jakmile budeme vědět více, ozveme se vám.

Mikuláš s andělem dorazí do Dobříšku již 3. prosince, ale čerti tentokrát zůstanou v pekle, aby i ti nejmenší mohli bez obav přijít vyslechnout si své drobné hříchy od samotného Mikuláše. Na akci je nutná registrace.

„Jak v neúplné rodině vychovat úplné dítě“ je téma první prosincové přednášky, která se uskuteční 4. prosince pod vedením Mgr. Kateřiny Neubauerové. Přednáška reaguje na potřebu osvěty a pomoci samoživitelům při výchově dětí. Bohužel dle statistik je rozvodů, tj. neúplných rodin v České republice hodně a platí to i pro náš region. Přednáška se tedy zaměřuje na sólo rodiče, ať už z jakéhokoliv důvodu, kdy tato neúplná rodina má specifické potřeby.

Finanční gramotnost je velmi důležitá, a proto jsme na 11. prosince připravili přednášku na toto téma. Pod vedením Michaely Plonquet Strakové a Petra Janovského se zaměříme na to, jak efektivně nakládat s penězi, jak správně rozpoznávat a plánovat finanční cíle a mít povědomí o různých finančních nástrojích a strategiích.

Poslední přednáška letošního roku bude na téma „Příprava na miminko pro budoucí a čerstvé rodiče“ a uskuteční se 12. prosince s porodní asistentkou Oblastní nemocnice Příbram Martinou Branšovskou. Rodiče se zde dozví potřebné informace týkající se průběhu těhotenství, přípravy k porodu, ale také o průběhu šestinedělí a péče o novorozence v porodnici i v domácím prostředí.

Registrace na přednášky i workshopy je možná na RC Dobříšek, z. s. – Webooker.eu.
Veškeré informace jsou také na našem webu www.dobrisek.cz, na FB facebook.com/dobrisek, instagramu instagram.com/rc_dobrisek nebo na telefonním čísle 608 906 559.

Od 18. prosince je Rodinné centrum Dobříšek uzavřeno a čekají nás vánoční prázdniny. Společně se sejdeme od 3. ledna 2024.

Přejeme vám krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2024.

Za tým RC Dobříšek
Tereza Studená, koordinátorkaPředchozí článekPozvánka na společné pozorování u ptačích krmítek
Další článekZimní stadion se na vás již těší, milí Dobříšáci!