Psí útulek Dobříš – červen 2020

Solo a Chewie (1,5 roku) – k adopci


Tito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít denně (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Solo a Chewie (1,5 roku) – k adopci

Solo a Chewie byli původně zachráněni v Rumunsku jako malá štěňata, jejich majitelé je u sebe měli rok a půl, museli bohužel odjet do zahraničí a hlídání pro psy jim nevyšlo, kluci jsou tedy nabídnuti do adopce, ovšem pouze dohromady. Jsou zvyklí na hospodářská zvířata, potřebují dostatek pohybu. Za plotem dobře hlídají, ke „svým lidem“ jsou přátelští, nedoporučujeme k dalším psím klukům.

Míša a Filip (13 let a 9 let) – k adopci

Míša (X pudla) a Filip (X pudla a jezevčíka) byli do útulku dáni z důvodu, že štěkají v bytě a sousedé majitelky si stěžovali. Oba kluky je možné adoptovat dohromady, nebo zvlášť. Nové lidi musí nejdříve poznat, jakmile ale začnou věřit, jsou přátelští. Jsou vhodní především pro starší majitele, kteří budou mít možnost nenechávat je dlouho doma samotné, aby neštěkali.

Bety (1 rok) – k adopci

Bety byla odchycena jako nalezenec, majitele se podařilo dohledat, zpět ji ale nechce – z důvodu častých útěků. Bety je velmi jemná a plachá fenka, novým lidem musí nejdříve začít věřit, nejde hned ke každému. Po seznámení je ale velmi mazlivá. Vhodná do bytu i na zahradu, spíše k mladším lidem, potřebuje dostatek pohybu.

Reklama

Předchozí článekChcete pracovat s fotbalovými nadějemi?
Další článekOtevíráme sokolovnu!