Začněte školní rok s bojovým uměním TAEKWON-DO!  Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool vstupuje do nové sezóny! Přijďte si námi zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do, jako nováčci zaplatíte 1 000 Kč a budete moct cvičit až půl roku! Již několik let po sobě se nám podařilo obhájit celkové vítězství na mistrovství České republiky a patříme do nejlepšího STM v ČR.

  Máme nejrozsáhlejší nabídku tréninků po Čechách i na Moravě. Při trénincích dbáme na originální hodnoty bojových umění, kterými jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost a sebeovládání. Naše škola je vedena pod dohledem velmistra Hwang Ho Yonga.
  Kromě taekwon-do si v naší škole můžete vyzkoušet i jiná bojová umění, jimiž jsou taekkyon a hopae sool, vyučujeme je jako jediní v republice, cvičíme také cestu korejského meče Haidong Gumdo, filipínské tyče FMA a systém tlaků na citlivé body Kyusho.

  Přihlásit se můžete po celý rok, jen u nás získáte zkoušky na vyšší pásek i výbavu (dobok, lapa, chrániče) zdarma. Pro bližší informace navštivte náš web na tkd.cz.

  Neváhejte a přidejte se k nám, těšíme se na nové členy.

  Nikol Křížová, Ge-Baek Hosin Sool

  Reklama

  Předchozí článekNejpestřejší nabídku sportovních kurzů pro děti najdete od září opět v Aerobik studiu Orel Dobříš
  Další článekDobříšská osmička se poběží opět v anglickém parku!