V Aerobik studiu Orel Dobříš se již připravujeme na jaro  Koncem ledna jsme skončili nabité první pololetí dětských sportovních kurzů. Jsme rádi, že od února se některé kurzy zaplnily novými dětmi, které chtějí sportovat. Nově ještě otevíráme kurz Fitness trénink pro děti od 9 do 14 let, který bude probíhat každé pondělí od 17.00 a bude všestranně sportovně zaměřený. Ideální je i jako kompenzace k různým druhům sportů. Využívat budeme náčiní jako Bosu, TRX, stepy nebo velké míče. Další novinkou je Gymnastika pro děti od 4 do 6 let každý čtvrtek od 15.00. Své děti můžete přihlašovat ještě během celého února, první lekci si mohou kdykoli přijít vyzkoušet.

  O volných víkendech jsme v orlovně začali pořádat i speciální dětské oslavy, které mají velký úspěch. Děti zabavíme bohatým sportovním programem ušitým na míru nebo jiným doplňkem v podobě tvoření nebo diskotéky. Možné je i posezení či cvičení pro rodiče během oslavy. Zkrátka fantazii se meze nekladou a naše prostory můžou být zcela využity.
  V únoru také proběhne sportovní neděle s Orlem pro děti a dospělí zase vyrazí o víkendu ven s nordic walkingem. Závodní oddíly právě finišují s novými sestavami, došívají se dresy a všichni už se moc těší na první kola závodů. Letos jich je opravdu požehnaně. Budeme všem našim svěřenkyním držet palce, ať jsou závody úspěšné.

  Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde budou termíny akcí včas zveřejněny.
  Aktuální informace o provozu naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým ASOD  Předchozí článekFarma jedné ženy je na Dobříši už 20 let
  Další článekRodinné centrum Dobříšek od 6. února 2023 startuje kurzy v novém pololetí!