Mikulášská akce ve Sportovní akademii Dobříš  Sportovní akademie Dobříš se dne 3. prosince proměnila v mikulášskou zážitkovou zónu. Naši nejmladší sportovci prožili odpoledne plné radosti, soutěží a nekonečné zábavy. Na začátku akce byly děti srdečně přivítány naším týmem trenérů a organizátorů. Následně se zapojily do různých sportovních disciplín, jako je atletika, lezení, gymnastika, skok, štafety a mnoho dalšího. V průběhu akce nechyběla ani tradiční mikulášská nadílka a setkání s Mikulášem, čerty a andělem.

  Sportovní akademie Dobříš děkuje všem, kteří se podíleli na organizaci této úžasné akce, a doufá, že přinesla nejen sportovní radost, ale také spoustu úsměvů na tváři. Těšíme se na další společné sportovní akce a zážitky!

  Skvělá zpráva od Sportovní akademie Dobříš: Lyžařský kurz 2024!

  Milí přátelé Sportovní akademie Dobříš, v reakci na vaše nadšení a lásku k zimním sportům jsme se rozhodli uspořádat jednodenní lyžařský kurz, který slibuje nejen zábavu, ale i rozvoj lyžařských dovedností a společenského ducha.

  Co můžete očekávat?

  Datum: Zájezdy se budou konat v průběhu roku 2024, a to ve vybraných termínech. (6. 1.,13. 1., 20. 1., 27. 1., 10. 2.)
  Místo konání: Vybrané lyžařské středisko s optimálními podmínkami pro všechny úrovně dovedností.
  Program: Každý kurz bude obsahovat výuku lyžařských technik pod vedením zkušených instruktorů, individuální poradenství, společné sjezdy a zábavné soutěže pro všechny účastníky.

  Jak se přihlásit?

  Je to snadné! Stačí navštívit naše webové stránky na adrese https://www.sportovniakademiedobris.cz/lyzovani a vyplnit přihlášku. Mějte na paměti, že kapacita je omezena, a proto doporučujeme rychlou registraci.

  Proč se připojit k našemu lyžařskému kurzu?

  Profesionální instruktoři: Naši zkušení instruktoři vám pomohou zdokonalit vaše dovednosti bez ohledu na úroveň.
  Skvělá atmosféra: Lyžování není jen o sportu, ale také o sdílení radosti a zážitků s ostatními nadšenci.
  Pohyb a zábava: Bavit se a zároveň užívat pohybu na svahu – to je naše heslo!

  Těšíme se na setkání s vámi na svahu, sdílení společných zážitků a vytváření nezapomenutelných vzpomínek. Lyžařský kurz 2024 se Sportovní akademií Dobříš bude skvělým spojením zimní radosti, sportovního ducha a přátelské atmosféry. Připojte se k nám a udělejte si zimní radost!

  Se sportovními pozdravy
  tým Sportovní akademie Dobříš  Předchozí článekMFK SKI ARÉNA
  Další článekDobříšek v lednu