Dobříšský skate/bikepark slavil otevření ve velkém stylu

Foto: Pavel Hofman


Znovu zprovozněný areál skate a bike parku v ulici V Lipkách znamená pro Aleše Křivánka z organizace D Fight, z.s., splněný sen. „Tento den jsem si přál už pěkných pár let. Skvělý začátek nové éry prostoru, který má potenciál. Denně sem chodí jezdit víc a víc lidí a přes léto bude v areálu bohatý program,“ prozrazuje, na co se mohou návštěvníci během prázdninových měsíců těšit.

Než se však provoz parku rozjel naplno, bylo potřeba jeho otevření pořádně oslavit. „Slavnostní otevření proběhlo za účasti paní starostky během májových slavností 18. 5. odpoledne. Počasí bylo perfektní. Lidi, kteří nás normálně navštěvují při májovkách za sokolovnou, si našli cestu sem a na nové překážky se jich přišlo podívat nad očekávání hodně. Nové provedení překážek oceňují nejen místní, ale i profi jezdci, kteří přijeli na exhibici,“ popisuje Křivánek skvělou atmosféru, která V Lipkách panovala. Kromě legend i mladých nadějí trikové jízdy na speciálních kolech a koloběžkách předvedli své akrobatické umění na napnutém popruhu také špičkoví trickline profesionálové a celé sportovní odpoledne zakončily tři koncerty místních muzikantů.

Na své si v areálu přijdou nejen sportovci (pro které se na 7. 9. chystá legendární Bike Fight), ale také milovníci hudby a filmu.


Léto ve skate/bikeparku:

Červenec
3. 7. Letní kino – Úžasňákovi
10. 7. Letní kino – Samotáři
17. 7. Letní kino – Ženy v běhu
24. 7. Letní kino – Jak vycvičit draka 3
26.–27. 7. SUMMER FEST
31. 7. Letní kino – Deadpool 2

Srpen
7. 8. Letní kino – Po čem muži touží
14. 8. Letní kino – Jurský svět: zánik říše
21. 8. Letní kino – Můj neznámý vojín
28. 8. Letní kino – Coco

-red-

Reklama

Předchozí článekMěstský úřad má nového tajemníka
Další článekDobříšské listy – červenec–srpen 2019