Sport Camp: Příměstský tábor se skvělým programem na začátku prázdnin  Letní prázdniny se blíží a vše nasvědčuje tomu, že si je navzdory koronaviru užijeme. Nenechte děti sedět doma a včas je přihlaste na sportovní příměstský tábor s nabitým a zábavným programem.

  V Aerobik studiu Orel Dobříš organizujeme sportovní příměstské tábory již několik let. Víme přesně, jak dětem připravit správný program, který bude plný pohybu, poznávání, tvoření a bude je bavit.

  Pokud tedy ještě stále řešíte otázku, jak to s dětmi o prázdninách udělat, přihlaste je k nám.
  Příměstské sportovní tábory s aktivním programem od 8.00 do 16.00 hod. jsou určeny pro děti od 6 do 12 let. Během dne je pro děti zajištěn pitný režim i stravování.

  Sport Camp pro děti je plný pohybu a zábavy

  Děti si s námi během příměstského tábora užijí spoustu pohybu a opravdovou zábavu. Nikoho do ničeho nenutíme, ale formou hry dovedeme zapojit každého, tak aby ho to s námi bavilo.

  Nevěnujeme se jen jednomu druhu pohybových aktivit, ale během týdne vyzkoušíme všechno možné. Děti poznávají pod vedením profesionálních sportovních lektorů a závodních trenérů atletiku, gymnastiku, míčové nebo pohybové hry. Vyzkouší si také různé druhy tance a s pomocí moderních pomůcek posilují své tělo.

  V programu nechybí ani tematické poznávání, zajímavé exkurze, návštěvy, povídání s odborníky nebo výlety a kreativní tvoření.

  Termíny a témata letošních Sport Campů

  Sport Camp I: Celým světem se sportem
  (29. 6. – 3. 7. 2020)
  Sport Camp II: Sport Film fest (7.–10. 7. 2020)

  Přihlášky a více informací najdete na www.aerobikdobris.cz nebo na recepci našeho studia.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekLéto s pejskem
  Další článek„Podpora dlouhodobě nezaměstnaných v regionu Brdy–Vltava, reg. č. CZ.03.1.48/0.0/0.0/17_075/0009236“ v období nouzového stavu