Sletovému roku ZDAR!

  Foto: archiv T. J. Sokol


  Letošní cvičební rok zahájíme v pondělí 4. září. Na všechny naše cvičence se moc těšíme a rádi mezi sebe přivítáme i cvičence nové. Tento cvičební rok bude pro sokoly výjimečný v tom, že to bude rok plný příprav na velkou sokolskou slávu, na XVII. všesokolský slet, který se bude konat na začátku července 2024. Do sletových skladeb se samozřejmě zapojí i cvičenci z Dobříše.

  Sokol v Dobříši nabízí širokou škálu pohybových aktivit pro všechny věkové kategorie. V Sokole se schází nejen dospělí a senioři, ale i děti, mládež, a dokonce i ti nejmenší, sokolská batolátka.
  Pro děti má dobříšský Sokol v nabídce cvičení všestrannosti, kde se malí sokolíci všestranně pohybově zdokonalují, v rámci hodin cvičí s různými pomůckami, na nářadí, trénují prvky z gymnastiky a akrobacie, hrají nejrůznější sportovní i dětské hry. Oddíly starší batolátka, rodiče a děti a předškoláci se i v letošním cvičebním roce zapojí do celorepublikového projektu Se Sokolem do života. Více o projektu se můžete dočíst na oficiálních webových stránkách sesokolemdozivota.cz.
  Dále v Sokole budou pravidelně probíhat pro děti a mládež tréninky rope skippingu, tanců, volejbalu a florbalu. Dospělí mohou navštěvovat hodiny tanců, zdravotního cvičení, volejbalu, nohejbalu, badmintonu, florbalu nebo šipek.

  Více informací o jednotlivých oddílech naleznete na sokolských webových stránkách: www.sokoldobris.cz nebo na facebooku: www.facebook.com/TJSokolDobris.
  Na podzim máme v plánu uspořádat tradiční akce. Zapojíme se do sokolského projektu

  Sokol spolu v pohybu, který proběhne v termínu od 23. do 30. září. Během týdne můžete nezávazně vyzkoušet jakékoli cvičení. V sobotu 23. září od 10.00 do 11.30 pořádáme pro děti v rámci této akce opičí dráhu, čímž se zároveň zapojujeme do Evropského týdne sportu. Také během tohoto týdne proběhne v Dobříši sletová štafeta. Štafety se sletovými poselstvími z jednot naší župy se setkají 28. září na Valdeku.
  Dále nebudeme chybět ani při akcích pořádaných městem Dobříš, zapojíme do akce Dobří(š) spolu v pohybu, chybět nebudeme ani na akci Zažít město jinak.

  Těšíme se s vámi na shledanou.
  Za T. J. Sokol Dobříš Gita Otavová  Předchozí článekSplnila jsem si svůj další sportovní sen
  Další článekMFK Dobříš: Shrnutí sezony 2022–2023