Školní rok začal i v Aerobik studiu Orel Dobříš  V září jsme v orlovně zahájili již 19. sezonu nabitou různými sportovními kurzy pro děti již od 1 roku. Začali jsme týdnem zápisů a týdnem otevřených dveří. Jako každý rok se nám sešlo mnoho dětí a kurzy byly rychle zaplněny. V některých kurzech, zejména těch pro starší děti, zbývá ještě pár posledních volných míst. Každé dítě si do kurzů s volnou kapacitou může přijít vyzkoušet první lekci zdarma i během školního roku. Moc nás těší, že se u nás dětem líbí. Dává nám to další elán a nadšení do práce s nimi.

  Oddíl závodního aerobiku se jako každý rok v srpnu vydal na týdenní soustředění do rekreačního střediska Štědronín. Během prázdnin trenérky nechaly sestříhat nové závodní hudby s krásnými tématy a už se moc těšíme, že od podzimu začneme postupně pracovat na nových choreografiích pro příští závodní sezónu. V tomto školním roce budou Dobříš reprezentovat celkem čtyři stepové týmy, jeden tým aerobik show a dva dance týmy v několika věkových kategoriích.

  Rozvrh dospělých jsme rozšířili o některé novinky. Jednou z takových je i dopolední hodina každé úterý od 10.00, kde si s sebou můžete vzít do tělocvičny i vaše děti. Lekce je tak vhodná i pro maminky na mateřské, které nemají hlídání. Během lekce s názvem bodystyling procvičíme celé tělo a vede ji naše oblíbená a dlouholetá lektorka Míša Jungmannová.

  Dále se můžete těšit na spoustu víkendových jednodenních akcí pro dospělé a sportovních akcí pro děti, na které včas upozorníme na našich webových stránkách. Také chceme zpřístupnit orlovnu o víkendech, kdy zde neprobíhá pravidelný program, a umožnit tak trávit rodinám z Dobříšska aktivně volný čas společným sportováním nebo za účelem rodinných oslav.
  Sledujte i naše sociální sítě, kde máme vždy všechny informace včas a podrobně.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekSportovní akademie Dobříš na kurzech
  Další článekPozvánka na PODBRDSKÉ FOLKOVÁNÍ