RC Dobříšek: Nový semestr nám začal!A my jsme moc rádi, že jsme vám kromě oblíbených kroužků mohli představit i ty zcela nové, mezi které patří Hrajeme si s písmenky, Kreativní malování, Kurz animovaného filmu, Make-up artist, Malá kosmetička, Malý čtenář, Maxík, Příprava k zápisu, Robotika, Šikovné ručičky a Zumba s hlídáním dětí. Do ostrého režimu také přešel Klub nadaných dětí, který bude každý týden!

Některé kroužky možná v nabídce v době zveřejnění článku nenajdete – může se to stát, když někde není naplněna minimální kapacita. V takovém případě nás kontaktujte, my moc rádi kroužky otevřeme, když bude zájemců dostatek.
Novinkou je také Co-work s herničkou ve čtvrtek a v pátek dopoledne. Co to znamená? Že můžete přijít s dítkem (ale i bez) a za malý poplatek využívat klidnou učebnu na práci a děti si mohou hrát v herničce vedle. K dispozici je kuchyňka a v ceně káva či čaj. Budeme rádi, když se tento koncept osvědčí a nabídne další prostor pro rodiče s menšími dětmi.
Připravujeme pro vás také velké množství workshopů a přednášek! Konkrétně Zdravá kancelář s fyzioterapeutkou, Dentální hygiena pro děti i rodiče zábavně a s dárky, Stanovení hranic ve výchově, Chci začít podnikat (a mám malé dítě), Macramé – výroba andílka (klíčenky), Vyrábění náramků z minerálů, kterých má lektorka více než 150 druhů, a k tomu nepřeberné množství dalších komponent!
Také se pomalu připravujeme na Lampionový průvod 5. listopadu, na který jsme obdrželi 2 000 kusů tyčinek Bombus – zdravé a velmi chutné mlsání pro děti, ale chystáme toho víc! Hlásí se nám již také dobrovolníci z minulých let a my moc rádi přivítáme také nové. Trasa bude prodloužena až na nádvoří zámku skrze francouzský park, takže se nám bude hodit každá pomoc – čím více nadšených dobrovolníků, tím úžasnější tato akce, která je zcela zdarma, bude! Na akci se sjíždějí i lidé z daleka, ukažme jim, jak jsou Dobříšáci skvělí! V případě zájmu nás kontaktujte na koordinator@dobrisek.cz.
Na viděnou v Dobříšku!

Veronika LiotardPředchozí článekVečer sokolských světel, drakiáda i Sokolský běh republikyVečer sokolských světel, drakiáda i Sokolský běh republiky
Další článekSkauti opět roztančí Dobříš