Předvánoční čas v Aerobik studiuOrel Dobříš  I my v orlovně se moc těšíme na Vánoce, ale ještě před nimi máme plno práce. Začínáme šít nové dresy na jarní závodní sezónu 2024 a všechny trenérky závodních týmů finišují s novými choreografiemi sestav. Jednotlivé týmy mají během prosince víkendová soustředění, kde se závodní sestavy pilují a vychytávají poslední mouchy. První závody budou již v lednu 2024.

  Dále se těšíme na týden otevřených dveří pro rodiče a rodinné příslušníky všech dětí, které orlovnu pravidelně navštěvují. Akce bude v týdnu od 11. prosince a všichni jsou zváni do jednotlivých kurzů, aby se podívali, co všechno se děti naučily a jak lekce jejich kurzu probíhá. V tomto týdnu od nás také všechny děti dostanou vánoční nadílku.

  Všem našim příznivcům, fanouškům i všem ostatním chceme popřát klidné a krásné Vánoce plné pohody a hlavně zdraví. Děkujeme za vaši přízeň. Jsme rádi, že si k nám od září našlo cestu tolik dětí, a těšíme se na všechny opět po vánočních prázdninách v plné síle v roce 2024.
  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým ASOD  Předchozí článekPět družstev a bilance čtyři medailepro dobříšské teamgymy
  Další článekKnihovna: dílna, hry, cyklistika i bilance