Pozvánka na vánoční exhibici Aerobik studia Orel Dobříš  Tento rok utekl, jak jsme si již zvykli, ještě rychleji než ten předešlý a my už se pilně chystáme na naši největší tradiční akci roku, kterou je vánoční exhibice všech dětí, které pravidelně orlovnu navštěvují. Tentokrát se v dobříšské sportovní hale setkáme odpoledne před první adventní nedělí, v sobotu 2. prosince od 16.00 hodin. Záštitu nad celou akcí převzal Ing. Jan Bartošek, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a místostarosta tělovýchovné organizace Orel. Připraven je opět opravdu nabitý program, kde se postupně představí zhruba 450 dětí, které orlovnu každý týden pravidelně navštěvují, zdravě se hýbají a ještě se naučí spoustu zajímavých dovedností. Proto neváhejte a přijďte se podívat. Vstupenky budou v předprodeji na recepci našeho studia během listopadu. Děkujeme za vaši stálou přízeň a podporu a těšíme se, že vám ve sportovní hale předvedeme to nejlepší, abyste si odnesli krásný nejen sportovní, ale i kulturní zážitek.

  Kromě příprav na exhibici ale stále každý den v týdnu sportujeme a cvičíme a scházíme se i při různých akcích. Ještě týden před exhibicí máme připravenou oblíbenou sportovní sobotu pro děti od 6 do 12 let. Náš závodní oddíl se už pomalu začíná připravovat na sezónu v roce 2024. Všechny týmy pilně tvoří nové choreografie a to hlavně o víkendech, kdy je více času, a vymýšlí nové kostýmy.

  Další informace, které vás zajímají, naleznete na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a také na oficiálním facebooku studia.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekTrenéři z OK Dobříš přivádí orientační běh do škol
  Další článekPrvní závody v novém školním roce