Pozvánka na festival: Čtvrtý podzimní divadelní festival ochotnických souborů je tu!Milí diváci, od úterý 31. října do pátku 3. listopadu se v kulturním domě na Dobříši odehrají celkem čtyři divadelní představení. Můžete se těšit na herečky a herce dobříšských souborů, které dobře znáte, a na kolegy z Petrovic, kteří u nás budou hostovat poprvé. Věříme, že se budete dobře bavit a divadelní festival si s radostí užijete.

Máme pro vás připravena čtyři divadelní představení, která můžete zhlédnout od úterý 31. října do pátku 3. listopadu. Máme obrovskou radost, že budeme moci uvést tři dobříšské soubory a jeden spolek, který u nás bude mít premiéru. Dobříšáci si pro vás připravili jednu českou, jednu zahraniční a jednu autorskou hru od nedaleko bydlících spoluautorek. Poctí nás také návštěvou spolek z Petrovic, který u nás ještě nehostoval a který jsme oslovili, protože se nám jeho hraní neuvěřitelně líbilo.
Konkrétní informace naleznete na www.DivadloDobris.cz.

Ivan Sutnar


 4. podzimní divadelní festival ochotnických souborů

Zveme vás na týden kultury od 31. října do 3. listopadu do KD Dobříš, kde vystoupí čtveřice amatérských souborů u příležitosti 4. ročníku úspěšného divadelního festivalu. Vstupné je dobrovolné.

Úterý 31. října – Doma u Hitlerů
Uvede Podbrdské Národní divadlo

Středa 1. listopadu – Bacha, pojišťováci!
Uvede Spolek divadelních ochotníků Petrovice

Čtvrtek 2. listopadu – Blbec k večeři
Uvede spolek Pípa platí

Pátek 3. listopadu – Houbová omáčka
Uvede Dobříšský divadelní spolek KRUH

Kde: v Kulturním domě Dobříš.
Kdy: 31. října až 3. listopadu 2023.
Začátek představení od 19 hodin. Vstupné dobrovolné. Více na: www.DivadloDobris.czPředchozí článekListopad v Pastoračním centru sv. Tomáše
Další článekDobříšské večery hudby