Na Dobříši se uskuteční koncert k výročí republiky. Zazpívá Lucie Bílá, Petra Janů, Jitka Zelenková25. září se ve středočeské Dobříši uskuteční koncert k výročí 100 let od založení československého státu. Za doprovodu kapely Petra Maláska vystoupí české zpěvačky jako Lucie Bílá, Petra Janů a Jitka Zelenková a spolu s návštěvníky tak oslaví významné výročí naší země.

Vznik Československa byl proces, který vedl k ustavení samostatného československého státu. Československo bylo vyhlášeno 28. října 1918. Jeho hranice byly vymezeny mírovými smlouvami a z nich vycházejícími rozhodnutími v rámci versailleského mírového systému. Od této důležité chvíle uběhlo dlouhých sto let. A právě toto výročí je důvodem pořádání několika stovek akcí po celé republice. Jednou z nich je právě i série koncertů ve Středočeském kraji, kdy nebude vynechána ani Dobříš.

Tam se v dobříšské sportovní hale koncert uskuteční 25. září od 19 hodin. Oslava v podobě prestižního koncertu se celá ponese v duchu výročí 100 let české státnosti ve Středočeském kraji. Po dvou letech vystoupí na Dobříši opět nejlepší česká zpěvačka Lucie Bílá. Dále autorka hitů Už nejsem volná nebo Moje malá premiéra Petra Janů a v neposlední řadě zpěvačka, se kterou se díky jejímu songu Když se narodíme, na pár minut vrátíme do raného dětství.

Vstupenky jsou již nyní v prodeji v Infocentru města Dobříše

Jitka Doubravová

Reklama

Předchozí článekPrůzkum – nabídka volnočasových aktivit a sportu
Další článekMěsto Dobříš má novou interaktivní elektronickou úřední desku