Hlasování o projekt Tvoříme Dobříš do 13. 9. 2019Od 15. 8. 2019 lze na stránkách tvorime.dobris.cz hlasovat o návrzích, které by se měly v rámci participativního rozpočtu realizovat do konce tohoto roku. V letošním ročníku se sešlo 21 návrhů. Do hlasování postoupilo těchto 11 z nich:

 1. Vybudování 2 ks veřejných pítek
 2. Kryté posezení – Altán
 3. Osazení lavičky a veřejného osvětlení v Husově parku
 4. Venkovní posilovna pro náctileté
 5. Odpadkové koše (plasty, papír, hliník)
 6. Venkovní posilovna v Lipkách
 7. Revitalizace Prokopovy zahrady a oprava informačních tabulí
 8. Lavičky na pěší trasy v okolí Dobříše
 9. Venkovní kompostéry
 10. Doplnění hracích prvků na dětské hřiště
 11. Fitpark na Dukelském náměstí nejen pro seniory

Detaily všech návrhů vč. těch vyřazených jsou uvedeny na webu tvorime.dobris.cz. Hlasovat lze jen prostřednictvím internetu. Pro hlasování na webu zadáte číslo svého mobilního telefonu, na který přijde SMS s jednorázovým kódem, který opíšete na webovou stránku. Tím je zajištěno, že každý může hlasovat jen jednou. Každý hlasující má k dispozici dva kladné a jeden záporný hlas. Lze tedy hlasovat PRO dva návrhy a PROTI jednomu. Záporný hlas pomáhá eliminovat kontroverzní návrhy.

.cz. Hlasovat lze jen prostřednictvím internetu. Pro hlasování na webu zadáte číslo svého mobilního telefonu, na který přijde SMS s jednorázovým kódem, který opíšete na webovou stránku. Tím je zajištěno, že každý může hlasovat jen jednou. Každý hlasující má k dispozici dva kladné a jeden záporný hlas. Lze tedy hlasovat PRO dva návrhy a PROTI jednomu. Záporný hlas pomáhá eliminovat kontroverzní návrhy.

K návrhům také proběhne veřejné představení 10. 9. 2019 od 18.00 v kulturním domě, kdy navrhovatelé nejen krátce uvedou svůj návrh, ale také odpoví na případné dotazy. Hlasování končí 13. 9. 2019 ve 22.00. Následující den bude vyhlášen vítězný návrh.

Pavel Svoboda

Reklama

Předchozí článekTýden nízkoprahových klubů aneb ukažme veřejnosti, co jsme zač!
Další článekDobříšské listy – září 2019