Aerobik studio Orel Dobříš i letos roztančí Dobříšské májové slavnosti    Rozvrh dětských a závodních kurzů našeho studia je nabitý tanečními, aerobikovými i všesportovními kurzy. Ukázku toho nejlepšího vám, jako každý rok, představí holky i kluci pod vedením našich lektorů na májových slavnostech města Dobříš. V odpoledním programu od 16.20 hod. se můžete těšit na nápaditá vystoupení dětských kurzů, ale i profesionální choreografie závodních týmů. Těšíme se s vámi na viděnou a uděláme vše proto, abychom jako v loňských letech předvedli skvělou show, která vás roztančí.
    Závodní týmy už letošní sezónu zahájily a od února jezdí po celé republice, kde své sestavy předvádějí. Radujeme se tak z prvních úspěchů a medailí zlatých, stříbrných i bronzových. I přes krásná ocenění ze závodů jsou pro nás však májové slavnosti srdcovou záležitostí, na kterou se naše závodnice moc těší. Srdečně vás tak zveme k našemu bloku vystoupení i za závodní týmy.
    V našem studiu jsme s jarem otevřeli také nové kurzy Cvičení s miminky. Přijďte se podívat na lekce, které podporují psychomotorický vývoj vašeho dítěte i jeho pohybové schopnosti. Cvičení je určeno dětem už od 8 měsíců a stále máme volná místa. Více informací naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz.

    Tým lektorů ASOD

    Reklama