Správa hrobů přesunuta do budovy radniceDovolte mi vás informovat o přesunu agendy evidence a správy hrobových míst z dosavadního umístění ve druhém patře budovy městského úřadu na Mírové náměstí čp. 230 do přízemí budovy radnice na Mírovém náměstí čp. 119. Věříme, že tato změna bude významným přínosem pro klienty a všechny naše obyvatele, resp. nájemce hrobových míst.

Hlavním důvodem přesunu této agendy je zvýšení dostupnosti těchto služeb pro imobilní a starší klienty a snaha o centralizaci přepážkových agend na jedno místo. Město Dobříš si zakládá na tom, aby byly veškeré městské služby snadno dostupné pro všechny občany. Tímto krokem chceme klientům usnadnit a zpříjemnit procesy spojené se vyřizováním této agendy.

Dalšími důvody, které nás vedly k tomuto přesunu, jsou modernizace a zapojení agendy do vyvolávacího a on-line systému městského úřadu. Věříme, že do systému nově zapojená agenda bude přinášet efektivitu a zjednodušení pro naše občany i úředníky. Máte tedy možnost se objednat na konkrétní den a hodinu v našem objednávkovém systému na https://mestodobris.cz/ → Objednávání klientů online → Objednat se na pobočku. Po příchodu do radnice (ať už jste objednáni předem, nebo přijdete bez objednání) si vyzvednete pořadové číslo z terminálu hned vpravo u vchodových dveří.

Agenda evidence správy a vedení hrobových míst bude na novém místě na radnici fungovat již od pátku 1. prosince 2023.
Tato agenda bude nadále zajišťována úřednicí paní Pavlou Máchovou, která má bohaté zkušenosti v této oblasti a bude stále připravena pomoci vám s veškerými dotazy a požadavky. Kontaktní údaje pro klienty zůstávají beze změn, tel. 318 533 308, e-mail machova@mestodobris.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu na novém místě.

Jan Horník,
tajemník úřaduPředchozí článekRekonstrukce budovy pošty dokončena!
Další článekZačala nová topná sezóna 2023/2024