Dobříš očima dětí – Stolní kalendář na rok 2019

35


Jak vidí naše děti Dobříš? Barevně, rozmanitě, vtipně, poeticky, nezvykle a především každé jinak. Svůj pohled na Dobříš v průběhu minulého roku děti přenesly na papír a vznikla tak série malých uměleckých děl, ze kterých město Dobříš vytvořilo svůj nový stolním kalendář pro rok 2019. Věřte, že pro nás bylo opravdu těžké z té záplavy nápadů vybírat, když se nám líbily opravdu všechny obrázky. Teď se s nimi můžete těšit po celý rok i  Vy, pokud si tento originální kalendář včas zakoupíte v Infocentru Dobříš na Mírovém náměstí (zásoby se nám tenčí). A protože do kalendáře se pdochopitelně vešel jen zlomek obrázků, rozhodli jsme se, že ty ostatní ještě vystavíme. Prohlédnout si je můžete na chodbě budovy Městského úřadu Dobříš, odbor výstavby a životního prostředí (budova B, čp. 1602 nad Penny Marketem). Výstava potrvá do 31. ledna 2019 a je přístupná v rámci pracovní doby úřadu.
Děkujeme především dětem, že nám umožnily podívat se na Dobříš jejich očima, a také pedagogům, kteří naše školáky podpořili v jejich tvůrčím rozletu: 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, Základní škola Trnka a Základní umělecká škola Dobříš.

-red-
Zdroj: Šárka Krůtová, DiS., vedoucí oddělení vnitřních věcí a koordinátor projektu Dobříš – Zdravé město a místní Agenda 21

Reklama